2 Boxa JBL 15 inch

Shitet nga: voxx 20 Maj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

385 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
2 boxa JBL 15 inch horne 1.75 inch te reja 2 cope 385 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim