Klarinet i firmes LOCTO

Shitet nga: Rron 01 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Klarinet LOCTO ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim