Klarinet i ri

Shitet nga: Safet 30 Jan 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Klarinet i ri i pa përdorur ngjyra e bardhë, i sapo ardhur nga gjermanija. Per me shum informata nr tel...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim