Klarinet

Shitet nga: Naim 31 Mar 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
shes klarinetin me nje qmim te volitshem , 2 muaj i perdorur ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim