MAX 900 WATI 2 BOKSAT 450 WATI

Shitet nga: max 20 Pri 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
MIKSETA TIP TOP
ZVUCNIKAT MARKE EMINENCE KAPPA 450+900
IRI,,,me as ni defektit me garancion,,
qmimi 700 ero,komplet,,
viber +37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim