Max Max

Shitet nga: max 23 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
mikser me 4 zvoqnikat extra forma krejt i ri,,per informata tel,,044139117 faliminderit,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim