Radio

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: pajazit 10 Jan 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes urgjent radio ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim