Saks

Shitet nga: besnik 19 Pri 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes saks JUPITER Ne GJendje Te Rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim