Shiten 4 fbt maxx 6 dhe nje amplifik lem procom

Shitet nga: Fbt maxx 6 10 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shiten 4 fbt maxx 6 dhe nje amplifik lem procom plus 1500 wat ne gjendje perfekte boksat jan ne Shqiperi kush ju din vleren te kontaktoj 0672240710

1800 € te gjitha bashk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim