komplet

Shitet nga: nik 25 Sht 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
4 zvuqnikat dhe pojaqal firme MAX,,zvuqnikat marke eminence KAPPA, 450 w 450 w 900,w 4 copa nisoj,,,,,,,,per informata 044139117,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim