korg m3

Shitet nga: Argjend 01 Nën 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Kush mundet mem gjet Tast 61 per korg m3 kam interes me blee letmum lajmrohet.. ju flm per mirkuptim ..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim