senhaiser,,,

Shitet nga: senhaiser 06 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
EW300,,SENAISER,,
ORIGINAL,,MADE IN GERMANI,,me adpateri,,
VIBER+37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim