Gitara elektrike YAMAHA EG 012

Shitet nga: Masar 20 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gitaren elektrike Yamaha EG 012 ne gjendeje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim