Classic Guitar

Shitet nga: erkuran 23 Shk 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitara pason qantën dhe penën.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim