Gitara ne shitje

Shitet nga: Vetoni 28 Tet 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet:PRS S2 CUSTOM 22
Made in USA
Gitara është e re , ne gjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim