Gitare elektrike

Shitet nga: Visar 06 Sht 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitare elektrike pak e perdorur ne gjendje te mire me fotroll dhe me mbajtese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim