Ibanez me kofer

Shitet nga: Alp 21 Maj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitarja elektrike Ibanez Gio vjen me kufer komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim