Kawai - Session Trainer GB1 Për Gitarista(Basista)

Shitet nga: Masar 15 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes KAWAI Session Trainer GB1 Ushtrues për Stile të ndryshme botërore për Gitarista (Basista) ka mundësi zgjedhjeje të stileve për ushtrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim