Kerkoj Paisje per studio komplet

Shitet nga: arberi 12 Jan 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kerkoj Paisje per studio komplet te jet studio Kartele e Zerit MIkrofon mixeta topaz 4 kanalshe Tavolina Pc Monitor ose permes viber muni 37754637-518 flm shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim