Kitar bashke me Zmadhuese

Shitet nga: Adil 05 Krr 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes kitaren elektro-klasike të firmës "Ibanez". Eshtë pak e përdorur. Kitarja e ka dhe akorduesen e vet. Ia jap dhe qanten e kitares me qat cmim. Zmadhuesja është e tipi "Johson" Të dyja bashkë kushtojnë 300 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim