Kompleti

Shitet nga: Uliks 10 Sht 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shiten Gitara elektrike (Sisters) procesori Boss GT3 dhe ampa per gitar bashk me rrypin per gitare i blere ne USA, per me shum informata me kontaktoni ne telefon ose ne E-mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim