MIKROFINI SENHAISER,,,

Shitet nga: mikrofoni 20 Tet 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
senhaiser erlla prej zvicra shum pak perdor,,veq kush pokupton shka enshte mik,,per informata tel,,044139117 senhaiser EW 300,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim