Peavey HP Special

Shitet nga: peavey HP 05 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Used Peavey HP Special guitar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim