Qifteli

Shitet nga: mentor 26 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
qifteli te llojllojshme te perpunuara prej drunjeve te ndryshem qyfteli dhe sharki nga 30euro 40 50 e perpjet sharkia 80 e teperpjet bejm dhe punime druri si lug druri lug per perzierje te gjellrave ejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim