SENHAISER,EW300,,MIKSETA,,MAX,,900,WATI,,

Shitet nga: senhaiser 10 Shk 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
SENHAISER EW 300 ME ADAPTER,,350 ERO,,
MIKSET,,MAX,,900 WATI ME EFEKT IRI,,400 ERO,,
drim me dinakord mikset 1 a 2,,me dinakord i mira,,
viber,,+37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim