Violine 4/4

Shitet nga: Violine 18 Tet 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Violina 4/4 eshte e pa perdorur shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim