Violine

Shitet nga: Violine 18 Tet 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Violine e vogel e perdorur urgjent shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim