gitar dhe zmadhues

Shitet nga: lindi 03 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kam gitare dhe zmadhues me distortion nga gjermania....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim