komplet,,mikset,,zvucnkat,,

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: senhaiser 27 Jan 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
mikseta,,MAX,,
zvucnkat 4 copa,nisoj,,EMINENCE,,KAPPA,,450Wat,
mik,,SENHAISER,,EW300,,me adapteri,,original,
mik,,me kablat,,1 copa,,
kablat per zvucnikat,,4,,copa,
kablat,per mikrofonit,2,copa,,
tell,,viber,,+37744417827,,,emri,,MAX,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim