komplet mikset 4 boksat,,KAPPA,,

Shitet nga: MAX,MAX 01 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
MIKSET ,,900,,WAT,me efektit,
4 BOKSAT KAPPA,,450+900,,WAT,,
komplet per live,,dj,,,krejt iri,,ensht,
zvoqnikat me futrola,,
viber,+37744417827,,
qmimin,,me mareveshje,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim