senhaiser,,,drim per bas binat,,

Shitet nga: senh,, 10 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
senhaiser EW300 me adapteri,,
original,,made in germani,,
prey zvicra,,,shum pak perdor,,,
viber +37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim