Korg triton extreme

Shitet nga: Xxx 27 Shk 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prizren
shes korg extreme ne gjendije shum te mir krejt full eshte ka ram memori moss board dhe kuferi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim