Kutijat HK-pro dhe LAB GRUPPEN-Lab 1000

Shitet nga: Zerim 24 Maj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prizren
Shitet fuqia e firmes se njohur boterore prodhim suedez siq shihet ne foto,
Shiqo www.labgruppen.se, si dhe kutijat HK-pro linear 300w.rms 600w.max. ne gjendje te shume te mire.

2x700 wat 2 ohm

2x550 wat 4 ohm

2x450 wat 8 ohm

1x 1700 wat Bridge

per informata me te hollsishme thirr ne nr. tel.ose shkruaj ne email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim