Mixer dynacord 1600 dhe altoparlant

Shitet nga: music live 17 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
instrumente per muzik live
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim