Sinti YAMAHA TYROS 2

Shitet nga: Masar 03 Dhj 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sinti është shumë i ruajtur, si e re, ka ngjyra dhe ritme shumë të mira dhe e ka koferin e fortë të firmës THON.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim