Blehet T3 kart per roland e 70.

Shitet nga: Hursit 18 Jan 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Urgjend kam nevoj per ritem kart per roland e 70.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim