Cante

Shitet nga: Korg 11 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Cante per pa 1x...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim