Gigbag Qante me rrota per Korg

Shitet nga: Korg 26 Dhj 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes qanten me rrota, speciale per Korg Pa2x pro dhe Korg Pa3x pro. Qanta eshte blere ne Music Store Keln para 4 muajve, eshte perdor shume pak. Dimensionet jane: 135x35x14 cm. Qmimi 100 euro.
Kontakt: 044130818

Per me shume info kliko ne linkun:

https://www.musicstore.de/en_OE/EUR/Soundwear-Gigbag-130x35x14-cm-e-g-Korg-PA2x-76-PA3x-76/art-EPI0000508-000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim