Harmonik vetem 100 €

Shitet nga: vali 05 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes nje harmonik esht pak me evogel se normalja punon shum mir esht model i vjeter ekam dhe koferin per harmonik per me shom informata nr tel :049-712-978
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim