Instrumente muzikore

Shitet nga: Nazim 08 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim