Juzi

Shitet nga: Juziii 15 Dhj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet juzi ndrrim ne sinti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim