Juzi ne shitje

Shitet nga: Juzi 02 Dhj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesi juzi sound ndrim i mundshem me sint
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim