Juzi ne shitje

Shitet nga: Juzi sound 23 Tet 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet juzi sound
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim