Juzi ne shitje

Shitet nga: Juzi 18 Nën 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet juzi sound
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim