Juzi shitet

Shitet nga: Juziiii 24 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet juzi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim