Juzi sound

Shitet nga: Juzi 03 Tet 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Juzi sound ne shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim