Juzi sound

Shitet nga: Juzi sound 10 Tet 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet juzi sound me roland kontroller
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim