Juzi sound

Shitet nga: Juzi sound 17 Tet 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes juzi sound i bardhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim