Juzi sound

Shitet nga: Juzi 24 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet juzi ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim