Juzi

Shitet nga: Juziiii 18 Tet 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes juzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim